Recordit

Hareketli GIF Ekran Görüntüsü Alma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 657 KB
  • Version 1.1.11
  • Dil İngilizce
  • Firma Navid Safabakhsh
Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde videolarınızdan hareketli GIF ekran görüntüleri almanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir yazılımdır.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde videolarınızdan hareketli GIF ekran görüntüleri almanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir yazılımdır.

Hiç bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz Recordit kolay yoldan tüm video screenshotların hareketli GIF dosyaları olarak kaydedilebilmelerine olanak sağlamaktadır. Bu sayede büyük boyutlu videolarınızın sadece istediğiniz bir bölümünü hareketli GIF olarak kaydedebilirsiniz.

Recordit, görüntüsünü alacağınız bölümü seçeme imkanı da sunuyor. Bu sayede tüm ekran yerine ekranın sadece istediğiniz bir bölümünün ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Almış olduğunuz ekran görüntülerini dilerseniz bilgisayarınıza, dilerseniz de Recordit hesabınıza aktarabilir ve paylaşım linkini kopyalayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ücretli ve profesyonel sürümü de bulunan yazılım her seviyeden kullanıcıya hitap etmektedir. Ücretsiz sürümü ile sahip olabileceğiniz 5 dakikalık video çekme yetersiz geliyorsa ücretli sürüme geçiş yapabilir veya sınırsız video kaydı yapmak istiyorsanız profesyonel sürümü tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Recordit indir
DİĞER SÜRÜMLER